HECHT – štika na trhu zahradní techniky

Nabízíme kompletní sortiment společnosti Werco s.r.o. Produktová řada představená pod značkou HECHT® má za cíl nabídnout vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Výběr výrobků pro tuto ucelenou produktovou řadu HECHT® je prováděn na základě dlouholetých zkušeností v oboru a znalostí potřeb vlastníků domů a zahrad. Tato produktová řada se neustále dále rozrůstá a je rozvíjena také s ohledem na zpětnou vazbu od zákazníků. 

Každý výrobek nabízený pod touto značkou byl pečlivě vybrán a důkladně testován před uvedením do prodeje, aby splňoval vysoké standardy kvality. Všechny výrobky v této produktové řadě také splňují přísné požadavky na spolehlivost a flexibilní a dlouhodobou dostupnost náhradních dílů po celou dobu životnosti těchto výrobků.

Stejně důležitá je potom také servisní podpora ve všech státech, kde se výrobky HECHT® prodávají. Každý produkt musí snést tvrdé profesionální podmínky, ačkoliv je primárně určen pro hobby použití.

Doufáme, že také Vy oceníte pečlivě vybranou produktovou řadu pod značkou HECHT®, se kterou dostáváte možnost volit z širokého sortimentu zahradní techniky, která Vám může usnadnit téměř jakoukoliv práci ve Vaší zahradě nebo v okolí Vašeho domu.

 

Kompletní katalog naleznete zde: